Generalsekretær, Erhard, har feiret påskedagene på fjellet. Til tross for gråvær og vind påskemorgen, kjente han troens styrke der oppe i høyden.
Seminar: strategisk bruk av sosiale medier
NB! Seminaret er utsatt fra 9.september til 14.okt.
Norges Kristne Råd inviterer kommunikasjonsansvarlige i kirker og kristne organisasjoner til seminar om strategisk bruk av sosiale medier. Hvordan jobbe strategisk og målrettet med sosiale medier og digital kommunikasjon? Hva er godt innhold i sosiale medier – hva fungerer? Hvordan skape mye bra innhold med få ressurser?
Seminaret ledes av Laurie MacGregor, sosiale medier-rådgiver i NRK. Hun har bakgrunn som journalist for bl.a. BBC News og The Guardian, og har erfaring med kommunikasjon i kirkelige organisasjoner fra Kirkens Nødhjelp.
Vi håper også at dette kan være en mulighet til å skape gode relasjoner og danne nettverk med kommunikasjonsfolk i stillinger som likner på din! Velkommen skal dere være!
Påmelding innen 2.oktober til hea@norkr.no
Siste kommentarer